KQ0011

Byzylyk Per Meshkuj me Spirance

Leke 690

Detajet

Byrzylyk ngjyre e zeze me spirance ngjyre gold me kafe ne mes

Lirohet dhe shtrengohet me ane te levizjes se rripave, rreth 20-25 cm te gjate

Elegant dhe plot stil per te gjithe ata qe duan te jene ne mode cdo dite

Gershetim i fineses dhe forces per meshkujt e vertete.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: