KQ0012

Byzylyk per Meshkuj Ngjyre Kafe

Leke 490

Detajet

Byrzylyk ngjyre kafe me spirance ngjyre gold ne mes

Lirohet dhe shtrengohet me ane te levizjes se rripave

Me disa rrotullime ne dore, çka e ben me te veçante

Elegant dhe plot stil per te gjithe ata qe duan te jene ne mode cdo dite

Gershetim i fineses dhe forces per meshkujt e vertete.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: