KQ0017

Byzylyk per femra 3ne1 me Spirance

Leke 490

Detajet

Byrzylyk mjaft terheqes per femra

3 ne 1 me ngjyra te ndryshme dhe dizenjo te ndryshme

Vihen te tre se bashku duke krijuar idene e nje te vetmi

Me nje spirance ne mes me ngjyre gold te erret

Mjaft stil dhe i bukur per cdo stine

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: