KQ0018

Byrzylyk per femra Black & Gold

Leke 490

Detajet

Byzylyk me dy ngjyra gold dhe e zeze

Ne forme te rrumbullaket e ndare ne mes dhe te ngjitura njera pas tjetres

Elegante dhe plot stil per kombinimet tuaja

Material qe nuk nxihet dhe qendron bukur ne dore

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: