KQ0019

Byzylyk per Femra Pink

Leke 490

Detajet

Byrzylyk per femra me ngjyre lejla, dizenjo pink dhe zinxhire gold

Mjaft funny dhe i kendshem per stinen e veres

Per te gjitha femrat qe duan te duken bukur dhe ne mode

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: