KQ0021

Byzylyk per Femra me Note Muzikore

Leke 490

Detajet

Byrzylyk me ngjyre te zeze dhe gold

Per te gjitha femrat qe adhurojne muziken dhe jo vetem

Kombinimi perfekt i dy ngjyrave e ben ate me te vecante

Me gjatesi te rregullueshme sipas deshires

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: