KQ0022

Byzylyk per Femra me Yll Deti

Leke 490

Detajet

Nje byrzyk me yll deti 

Per te gjitha femrat qe deshirojne te ndjehen mire me veten dhe ne stil

Elegante me dy ngjyra gold dhe silver dhe yllin e detit si dizenjo

Kombinohet me cdo gje dhe ju ben te dukeni terheqese ne ditet e nxehta te veres

Material qe nuk nxihet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: