Byzylyk per femra me Xhufke

Leke 490

Detajet

Byrzylyk elegant me dy ngjyra

Me dizenjo te veçante tre rrathe ngjyre gold, zinxhirin gold me te zeze dhe nje pjese si xhufke 

Kombinimi i ngjyres gold me te zezen i jep byrzylykut hijeshi te vecante

Xhucka eshte me ngjyre te zeze, me ngjyre te kuqe dhe jeshile

Ju mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi dhe ta kombinoni sic duhet ate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: