Byrzylyk per femra me dy zinxhira Shfaq më të madhe

KQ0025

Byrzylyk per femra me dy zinxhira

Leke 490

Detajet

Byrzylyk per femra me dy zinxhira

Me nje pjese rrumbullaket ngjyre gold me gure te vegjel

Elegant dhe stil i vecante per cdo rast

Dy zinxhiret jane me ngjyre te zeze dhe gold nje kombinim perfekt ngjyrash

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: