KQ0026

Byzylyk per Femra me kater Zinxhire

Leke 490

Detajet

Byrzlyk me kater zinxhire dy ngjyresh

Kombinimi i ngjyres gold me te zezen i jep byrzylykut nje stil te vecante

Kombinohet lehte dhe ka nje dizenjo te thjeshte dhe elegante me pllake gold

Material qe nuk nxihet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: