MAL0090

Komardare per Femije me Strehe Bestway 34093

Leke 1,290

Detajet

Mbushini ditet e plazhit me ngjyra dhe argetim.

Komardare me ajer e pajisur me strehe ne forme makine.

Permasat: 81 x 58 cm.

E pershtashme per femije 1-2 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: