MAL0095

Komardare me Strehe Intex 56583

Leke 1,190

Detajet

Mbushini ditet e plazhit me ngjyra dhe argetim.

Komardare me ajer e pajisur me strehe dhe yje.

Permasat: 112 x 64 cm.

E pershtatshme per femije te moshave 3-6 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: