CLEMENTONI LODER FUNNY PARK CLEMMY

NOL0006

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Formuese me ngjyra per femijet e vegjel funny park, e markes Clementoni.

Paketimi permban 16 formuese dhe personazhe.

Formueset jane me ngjyra te ndryshme te forta per te terhequr vemendjen e femijes.

Material i bute dhe i pademshen, nuk jane toksike dhe jo aromatike. Lahen lehtesisht.

Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Nje loje qe stimulon shkathtesi dhe imagjinaten e femijeve.

Te pershtatshme per femijet e moshes mbi 18 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: