Skuter Balancues Elektrik 10" SUV 2017 Shfaq më të madhe

Skuter Balancues Elektrik 10" SUV 2017

Leke 37,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Me skuterin balancues elektrik tani ju mund te levizni me lehte dhe me shpejt.

Skuteri ka nje performance te larte shpjetesie deri ne 16km/h.

Garanton stabilitet dhe ekuiliber dinamik edhe ne pengesat e vogla.

Shume e lehte per t'u perdorur thjesht duke leviizur peshen e trupit mund te levizni para, te ecni mbrapa, majtas, djathtas dhe te rrotulloheni 360 grade ne nje vend.

Per te rritur sigurine skuteri ka drita LED

Ju mund te pershkruani pa problem nje distance prej 18km.

Pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 150kg.

Koha maksimale e karikimit eshte 1-2 ore.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: