Kuti Shahu e Madhe (3 ne 1), Pino Shfaq më të madhe

BAO0248

Kuti Shahu e Madhe (3 ne 1), Pino

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kënaqni femijet tuaj por edhe veten duke luajtur lojën tuaj të preferuar me strategjine  ne kete kuti shahu.  te madhe

Guret e shahut janë ndertuar prej druri i cili ju jep një ndjesi te vecante gjatë lojes.

Dizajni i palosshem dhe formati i vogel mundeson mbajtjen e gureve pasi keni mbaruar lojen pa zënë shumë hapesire.

Shumëllojshmëria e tematikës, e formës dhe e funksionit të tyre, zhdërvjelltësojnë aftësitë motorike e logjike të fëmijës.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: