Futboll Pino Shfaq më të madhe

Futboll Pino

BAO0250

Leke 4,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Luaj futboll ne tavoline

Nje loje argetuese per femijet tuaj ne kohen e tyre te lire

Lodrat Pino janë bërë prej druri natyror të cilësisë së lartë, të shëndetshëm dhe të certifikuar.

Përmes tyre fëmijët, që foshnjë e deri në moshë shkollore, marrin njohuri të gjithanshme, si për shkronjat, numrat, natyrën, profesionet etj.

Shumëllojshmëria e tematikës, e formës dhe e funksionit të tyre, zhdërvjelltësojnë aftësitë motorike e logjike të fëmijës.

  • Permasat (cm): 51x31x10 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: