Kube Formuese Blocks Play And Learn me Cante Shpine

VP0020

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuba formues per femije.

Vijne ne paketim cante plastike ne forme cante

per tu marre kudo me vete.

Kubat jane version formuese ne ngjyra te ndryshme.

Ndihmojne femijet te zhvillojne aftesite motorike dhe fantazine.

Te pershtatshme per mosha +3 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: