Skuter Maxi Massk003

Leke 4,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Skuter Maxi Massk003

Monopatine ne ngjyra te ndryshme 

Modeli: Maxi Massk003

Pesha qe lejon te mbaje monopati eshte : 60 kg

Dimensione: 23 x 56 x 86 cm

Materiali i struktures  eshte alumin dhe pjesa mbajtese e femijes eshte kaucuk si dhe gomat prej silikoni

Me tre goma te vogla qe femijet te mbajne ekuilibrin.

Perdoret me te dyja duart.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: