Biciklete 20'' Boys Full Tilt Shfaq më të madhe

Biciklete 20'' Boys Full Tilt

SL0280

Leke 12,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete 20'' Boys Full Tilt

Biciklete per femije e markes  Boys Full Tilt me madhesi gomash 20"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike.

Me 1 nivel shpejtesie, si dhe eshte per femije deri ne moshen 8  vjec te cilet mund te pedalojne vete pa ndihmen e prinderve

Vijne ne ngjyren blu dhe e pershtatshme per djem

Ka frena dore te te dyja gomave si te perparmet edhe te pasmet

Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: