Pino Loder me Terheqe-Zebra Shfaq më të madhe

Pino Loder me Terheqe-Zebra

BAO0227

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Loder me Terheqe-Zebra

Loder prej druri me terheqje zebre e markes Pino

Per femije te vegjel, bebe mbi 1 vjec

Me ngjyra mjaft terheqese, loje qe stimulon zhvillimin e aftesive motorike dhe mbajtjen e ekuilibrit tek femijet.

Loder e llojit shtyje dhe terhiqe per argetimin e femijeve tuaj

Loja eshte nje element i rendesishem ne rritjen e femijes.

Duke u kenaqur e zbavitur gjate lojes, femijet mesojne dhe marrin njohuri te cilet i shfaqin ne mjedisin qe i rrethon

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: