Pino Alfabeti Shfaq më të madhe

BAO0245

Pino Alfabeti

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Alfabeti

Mesoni femijet tuaj te njohin shkronjat e gjuhes shqipe

Nje alfabet i markes Pino posacerisht per femijen tuaj parashkollor

Lodrat Pino janë bërë prej druri natyror të cilësisë së lartë, të shëndetshëm dhe të certifikuar. Përmes tyre fëmijët, që foshnjë e deri në moshë shkollore, marrin njohuri të gjithanshme, si për shkronjat, numrat, natyrën, profesionet etj.

Shumëllojshmëria e tematikës, e formës dhe e funksionit të tyre, zhdërvjelltësojnë aftësitë motorike e logjike të fëmijës.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: