Gote me foto Shfaq më të madhe

ZEP0160

Gote me foto

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gote me foto

Miqte dhe te afermit tuaj do te ndihen ndryshe tashme ne datat e tyre me te rendesishme

Mjafton qe ju te na dergoni foton qe ju deshironi

Printimi dhe realizimi i saj eshte i perfhsire ne cmim

Materiali i gotes eshte plastike

Permasat e fotos jane (26x11) cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: