Kub me foto qe rrotullohet i bardhe Shfaq më të madhe

ZEP0158

Kub me foto qe rrotullohet i bardhe

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kub me foto qe rrotullohet i bardhe

Kub ku ju mund te vendosni fotot tuaja me kujtimet me te bukura

Rrotullohet ne menyre automatike

Konturet e kubit jan ne ngjyre te bardhe dhe materiali i tij eshte plastik

Baterite NUK jane te perfshira ne paketim

Ju mund te vendosni 6 foto te ndryshme

Permasat e kubit jane 15x15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: