Zarf me foto Gezuar Ditelindjen

ZEP0152

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Zarf me foto Gezuar Ditelindje

Nje kornize e levizshme per diten tuaj te lindjes

Ne ngjyre portokalli dhe teper e vecante ne formen e nje zarfi 

Ne brendesi te mbylljes magnetike do te gjeni foton tuaj me nje mbishkrim Happy Birthday

E dizenjuar me detaje festive

Permasat e fotos jane 15,5x10cm

Permasat e kornizes zarf jane (43x30)cm

Material teper i bute per femijen tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: