Portofol i Kuq

BIL0162

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol i Kuq

Portofol ngjyre te kueqe  me dizenjo te veçante me figurat e tre maceve ne ngjyra te ndryshme

Praktik dhe shume i kombinueshem me ngjyrat e veres

Ndarje per monedhat si dhe hapesira per dokumenta te ndryshme

Materiali i portofolit eshte  lekure e perpunuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: