Papjon me Pika I Zi Shfaq më të madhe

Papjon me Pika I Zi

BIL0175

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Papjon me Pika I Zi

Papjon elegant per meshkuj.

Per raste te vecanta ku doni te visheni me stil serioz dhe njekohesisht mjaft trendy.

Ngjyra e zeze me pika, dizenjo mjaft e vecante.

Ideale edhe per dhurate.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: