Papjon me Pika Blu Shfaq më të madhe

Papjon me Pika Blu

BIL0174

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Papjon me Pika Blu

Papjon elegant per meshkuj.

Per raste te vecanta ku doni te visheni me stil serioz dhe njekohesisht mjaft trendy.

Ngjyra blu me pika me ngjyra te ndryshme, dizenjo mjaft e vecante.

Ideale edhe per dhurate.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: