Biçiklete 16" Max Butterfly Shfaq më të madhe

OZ0534

Biçiklete 16" Max Butterfly

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Biciklete per femije e markes Max Butterfly me madhesi gomash 16"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike.

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj.

Me ngjyre roze dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin.

Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

  • Pesha: 9kg
  • Materiali : Celik dhe plastike
  • Madhesia e Rrotes: 16''
  • Nivelet e shpejtesise: 1

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: