Loje futboll amerikan per tavoline Shfaq më të madhe

LF0153

Loje futboll amerikan per tavoline

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kur koleget te jene me pushime merzia shtyhet vetem keshtu.

Loja rugby per tavolinen e zyres per te kaluar oret e merzitshme.

Gjuaj ndonje top here pas here dhe sfido veten.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: