Loja me shotsa “Hot Wire” Shfaq më të madhe

LF0152

Loja me shotsa “Hot Wire”

Leke 2,500

Detajet

Nje nga lojrat me rrenqethese per tu luajtur me miqte.

Kujt i bie fati do e zere korendi dhe do te pije nje shots.

Duke levizur telin gjate gjithe trupit metalik do testoni fatin tuaj.

Brenda kutise do gjeni edhe 4 gota shots me ngjyra.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: