EP0534

Set Druri i Perfonalizuar per cift

Leke 2,490

Detajet

Nje dhurate ne cift.

Stilolapsa me veshje druri pishe natyrale.

Secili prej tyre ka hapsiren ku mund te gdhendet emri ose inicialet.

Stilolapsat jane version per femra me dekorin e flutures dhe per meshkuj klasik.

Gjithashtu ne set perfshihen edhe dy varese celesash prej druri natyral pishe.

Secila ju mund ta personalizoni me emra, iniciale, data apo simbole te vogla.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: