Kuti Bestman SuitUp Shfaq më të madhe

Kuti Bestman SuitUp

ELV0078

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per mikun tuaj me te mire.

Dhurata ideale per shoqeruesin e dhendrit.

Kuti e dedikuar per shokun tuaj ku mund te vendosni nje dedikim, daten e dasmes

si edhe nje mini-shishe me pije alkoolike.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: