Sasia minimale e blerjes për këtë produkt është 10

Ftesa Klasike white/blue

DS0140

Leke 130

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per diten tuaj me te lumtur, Dasmen.

Ftesa ne ngjyre e bardhe per nusen dhe blu per dhendrin ne format klasik. 

Teksti i fteses personalizohet sipas deshires tuaj.

Krijuar teresisht ne menyre artizanale me emrat dhe daten qe ju deshironi.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh (+100cp) per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: