Kontrabas me Cokollata

DS0142

Leke 6,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per miqte muzikante kemi dhuraten me te mrekullueshme.

Nje kontrabas me permasa te medha, i gjithi i krijuar ne menyre artizanale.

Kontrabasi eshte i veshur me 80 cokollata te shijshme La Swissa dhe Karamel.

Mund ta personalizoni me tekstin qe deshironi ne forme papirusi.

Vjen tek ju i futur brenda ne kutine e dhurates per ta kompletuar surprizen tuaj.

Permasat: 60 x 25 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: