Kutia e Urimeve te Dasmes

DS0131

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Te gjitha detajet kane rendesi gjate dasmes.

Nje prej tyre eshte edhe kutia e zarfeve te cilen e gjeni ne 3 versione.

Mund ta personalizoni me emrat e ciftit dhe daten e dasmes.

Gjithashtu ngjyrat jane ne doren tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: