TS0016

SET CACHAREL AMOR AMOR

Leke 7,450

Detajet

Set Cacharel Amor Amor

Set per femra.

Amor Amor nga Cacharel eshte fragranca e dashurise me shikim te pare dhe pasionit.

Atmosfere elektrizuese, lejojeni veten te transportoheni nga aroma sensuale e ekstrakteve te vaniljes, jaseminit dhe boronices.

Nje deklarate dashurie qe stimulon terheqjen dhe deshiren.

Seti pemban: 

EDT 50ml

Locion per trupin 100ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: