SVJ0069

Torta Spa Nivea per Femra

Leke 9,990

Detajet

Kaq e kendshme dhe e bukur, kjo torte perben fiks cdo detaj qe do donte nena, motra, bashkeshortja juaj apo nje kolege ose mikeshe qe do vleresonte kete dhurate kaq interesante dhe cilesore.

Perberesit:

1 Peshqir i madh me permasa 140*70 i markes Daneze Kronborg, Gold, 100% pambuk me densitet 500gr/m2, (ngjyra ndryshon sipas gjendjes se produktit).

1 Peshqir fytyre/koke i i markes Daneze Kronborg Gold, me permasa 50x100 cm, 100% pambuk me densitet 500gr/m2, (ngjyra ndryshon sipas gjendjes se produktit). 

1 pjatance shumengjyreshe qe sherben dhe si bazamenti i tortes,

*Produktet e kozmetikes jane te gjitha prodhime Gjermane, te markes NIVEA:

-1 Nivea Krem perkujdesje per trupin,

-1 Nivea Dusche per trupin,

-1 Nivea krem perkujdesje duarsh dhe fytyre,

-1 Nivea krem Care per larjen e duarve,

-1 Sfungjer per dush,

-2 Tulipane artificilal

Sigurisht qe eshte perdorur nje paketim luksoz me fjongo roze mendafshi, luledielli dhe nusepashke per ta bere kete torte sa me simpatike.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: