ETS0002

SET OMIA IRIS FLORENTINA

Leke 1,690

Detajet

Nje kuti dhurate qe do e donte cdo femer

3 Aksesore me shume cilesi:


Shampo per trupin 400 ml me lulen kurative Iris Florentina
Krem pas dushit 250 ml me Iris Florentina
Si dhe sfungjeri ne forme rrjete aq shume i preferuar per trupin. 
Eleganca e ketij paketimi flet qarte per cilesine e produkteve me te fundit nga Omia Laboratories. 
Iris Florentina njihet per aromen delikate, si dhe ndjesine relaksuese ne cdo perdorim.

Kjo bime eshte perdorur nder shekuj dhe njihen vetite e saj per nje lekure te fresket dhe pa rrudha.

I Certifikuar per permbajtje 100 % Bimore.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: