ETS0001

SET OMIA ME VAJ BAJAMESH

Leke 2,390

Detajet

Set per trupin Omia me vaj Bajamesh

Seti perfshin:

 
Xhel lares per trupin me vaj bajame, i cili rigjeneron lekuren dhe i jep asaj freski dhe butesi. Ideal per te gjitha tipet e lekures. 
Krem per trupin pas dushit me vaj bajame, qe lejon lekuren te qendroje e bute dhe e hidratuar gjate gjithe dites.
Rrjete per larjen e trupit, e cila luan rolin e skrapit, se bashku me efektin e xhelit lares eleminojne qelizat e vdekura te lekures.


Perberje 100 % vaj natyral bajame.

Arome delikate qe zgjat gjate gjithe dites. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: