SVJ0075

Buqeta Men Day per Meshkuj

Leke 4,990

Detajet

Nese deshironi te dhuroni dicka te vecante, kjo eshte nje nga dhuratat me unike per meshkuj.

Stika ne formen e lule diellit, birra, pije alkolike, cokollata ne formen e luleshtrydheve,  te gjitha te gershetuara si nje buqete super terheqese dhe super e shijshme per te dashurit tuaj.

Ideale per te gjitha festat dedikuar meshkujve. 

Perberesit: 

-1 kove alumini e madhe

-3 birra peja 0.5L

-1 shishe konjak Skenderbeu 0.2 l 

-3 cokollata me qumesht muhn-muhn si luleshtrydhe,

-4 snickers,

-110 gr sticka si luledielli,

-2 Jargemaister 0.3L,

-Aksesoret e Ditelindjes:

nusepashke, flutur, Leter me ngjyra, Urimi i ditelindjes, Shkopinjte "Happy Birthday"

Aksesoret, fjongot dhe cdo detaj tjeter qe e bejne unike kete dhurate.

 *Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4-5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: