SVJ0076

Torta Rosaku i Vogel e Personalizuar

Leke 2,990

Detajet

Per te uruar nje mami te re kjo torte perben nje urim unik.

Nje dhurate tejet e vecante ne llojin e vet. Ideale ne raste lindjesh apo babyshower. 

Perveresit:

12 pelena 2-5 kg Babylino Sensitiv

1 carcaf 100% pambuku me dizenjo dhe permasa 76x76 cm

1 rosak i madh per ne vaske

3 Peceta peshqir 100% pambuku me dizenjo

Germat e emrit per personalizim

Aksesoret (ku perdoren fjongo mendafshi, nga me cilesoret) dhe sigurisht paketimi 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3-4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: