Pakoja e Lejlekut per Bebe

Leke 3,790

Detajet

Lejleku qe sjell bebin sjell dhe shume shume dhurata te bukura.

Pakoja e Lejlekut vjen prane jush ne 4 kombinime ngjyrash:

Blu, roze, e gjelber dhe neutrale-bezhe,

 Ideale per babyshower ose per te sapolindur.

 Perberesit:

-1 carcaf 100% pambuk me permasa: 76x76cm

-9 Pelena 2-5 kg, per te sapolindur,

-Letra te lagura te markave nga me cilesoret per bebe, 

-1 Karfice per te kapur carcafet e bebit.

-1 figure disney sfungjeri qe ngjitet tek muri ose krevati i bebit,

-2 mini peshqira,

-1 karamele dekorative

-Fjongo dhe tyl per paketim e brendshem te dhurates,

-1 biberon (Çucu)12+, 

-1 Gushore  cilesore pambuku,

Dhe sigurisht nje paketim super i kujdesshem per dhuraten tuaj me fjongo nga me cilesoret.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3-4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: