Certifikate Mirenjohjeje

DS0101

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni mirenjohjen tuaj me ane te kesaj certifikate.

Perdorni fantazine dhe mbusheni me dashuri per miqte, mamin,

babin, gjysherit e cdo person te dashur tuajin.

Permasat: 20 x 30 cm.

Korniza vjen bashke me xhamin mbrojtes dhe formatin

per tu vendosur ne siperfaqe horizontale.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: