SVJ0066

Buqeta e Pranveres me Raffaello

Leke 4,990

Detajet

Pranvera vjen me lule dhe ngjyra.

Nje buqete trendafilash plot ngjyra kombinuar me cokollatat e shijshme Rafaello.

7 Trendafila te punuar ne menyre artizanale me leter crepe shume cilesore shoqeruar ne brendesi nga 7 Rafaello te shijshme.

Kombinimi eshte bere me fjongo dhe mbeshtjellese te cilesise se pare.

Pasi konsumohen cokollatat, buqeta eshte nje zgjedhje ideale per ne mes te tavolines per te mos u harruar asnjehere personin qe i ka dhuruar.

Nje ide fantastike per te falenderuar te dashurit tuaj, ideale per cdo event. 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 *Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: