Set Krem per Fytyren + Scrub per Trupin me Aloe Vera

FI0133

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Krem per Fytyren + Scrub per Trupin me Aloe Vera

Krem per fytyren por qe mund te perdoret edhe per trupin dhe duart.

Me Aloe Vera, vitamine E dhe kolagjen plus 6 perberes natyral qe te mbajne lekuren e bute dhe reduktojne shenjat e rrudhave

Mbajini duart dhe trupin te bute dhe gjithmone te ri

Perdorimi: Aplikojeni ne leklure te thate. Perdoreni edhe pas ekspozimit ne kohe te ftohte te nxehte ose ere. Peshon 80 gr

+

Skrap per Trupin Wokali me Aloe Vera

Skrap me Aloe Vera  pastrues dhe zbutes per trupin tuaj.

Zgjedhja e petaleve te lules eshte bere me kujdes per te ofruar skrapin perfekt per trupin

Permban 300ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: