Set per Femra Byrzylyk + Vathe

FI0121

Leke 2,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per Femra Byrzylyk + Vathe

Nje kombinim perfekt i ngjyres gold me guret e shndritshem ne forme bajameje.

Seti permban byrzylykun dhe vathet ne forme lulje me gure qe shkelqejne

Material celik qe nuk nxihet

Nje dhurate idelae per ate qe doni me shume per cdo rast

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: