Ore Kamasutra Shfaq më të madhe

Ore Kamasutra

SE0678

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore kamasutra.

Jeni te mendimit se dita eshte per te pune dhe vetem nata eshte per seks? Gaboni rende!!!

Çdo moment i dites eshte i mire per te ber seks. 12 pozicione seksi qe pelqehen aq shume, te vendosura ne ore per ta ber jeten intime me argetuese dhe pasionante.

E pershtatshme per dhomen tuaj te gjumit duke e bere ate edhe me intime

Diametri 35 cm

Punon me 1 bateri AA.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: