Top Antistresi ne Forme Gjoksi Shfaq më të madhe

Top Antistresi ne Forme Gjoksi

SE0689

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Top Antistresi ne Forme Gjoksi

Rifitoni qetesine, largoni stresin dhe argetohuni me kete gjoks antistres te rrumbullaket dhe bute.

Keni shume stres ne pune apo thjesht doni te qetesoheni ne shtepi? Ne gjithe boten dihet qe gjoksi i femres eshte antistresi ideal dhe ky produkt eshte gjeja me e afert me te.

Kape, shtrengoje, ferkoje!

Material plastik dhe ngjyre lekure.

Madhesia 7 cm diameter.

Pesha 180 gr.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: