Dekor thithkash gold zemra Shfaq më të madhe

Dekor thithkash gold zemra

SE0143

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dekor thithkash gold zemra

Zemra ne ngjyre floriri me diameter 6 cm dhe gjatesia e litarit ne ngjyre floriri serisht 10 cm

Fiksohen pa nevoje per te shpuar siper thithkave

Material standarte europiane poliester

1 Pale

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: