Set Intim i Zi

SE0340

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Intim i Zi

Mase e pershtatshme: M/L

Materiali: Tyl dhe tantelle

Tregon ne menyre perfekte trupin tuaj.

Eshte nje set i lehte dhe i perkryer per te joshur partnerin.

Nuk kane nevoje per hekurosje apo per pastrim kimik, mund te lahen ne lavatriçe pa u demtuar fare.

Materiali i tyre eshte elastik dhe perbehet prej najloni.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: